Marketingový špecialista

KTM CENTRAL EAST EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Rožňavská 24, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiacod 1.000,-euro/mesiac v závislosti od kvalifikácie a skúseností , možné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora marketingovému manažérovi pri organizovaní motocyklových výstav, tlačových konferencií, školení pre predajcov
- príprava a účasť na marketingových podujatiach
- asistovanie marketingovému manažérovi pri iných administratívnych úlohách

- práca v motocyklovom odvetví
- moderné a dynamické pracovné prostredie
- mladý medzinárodný kolektív

Životopis spolu s motivačným listom prosím zasielať aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát:
- má angličtinu na veľmi dobrej úrovni (v hovorovej aj písomnej podobe)
- má súsenosti a záujem o motocyklový priemysel
- vykonáva svoju prácu samostatne a zodpovedne, je precízny
- má veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- je flexibilný
- je držiteľom vodičského preukazu sk. B
- vodičský preukaz sk. A výhodou

KTM Central East Europe s.r.o. je zástupcom výrobcu motocyklov KTM, Husqvarna, GasGas a zn. WP pre Slovensko, Čechy, Poľsko, Maďarsko a Slovinsko. Zastúpenie bolo založené s úmyslom splniť zámer KTM AG priblížením sa predajcom a zákazníkom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3767290  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac