Účtovník/čka, práca v Bardejove

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Bardejov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
672,- € + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za komplenté vedenie podvojného účtovníctva
- zabezpečenie a spracovanie mesačných a ročných účtovných závierok v rozsahu a termínoch stanovených spoločnosťou
- vypracovanie daňového priznania na daň z príjmov PO a súvisiacich štatutárnych výkazov
- spracovanie ostatných daňových priznaní vyplývajúcich z činnosti spoločnosti
- mesačné spracovanie priznaní k DPH
- inventarizácia účtov (fyzické a dokladové inventúry), príprava podkladov pre audit
- komunikácia s daňovým úradom, štátnymi inštitúciami a s daňovými poradcami
- spracovanie štatistických výkazov
- dohľad nad platbami, pohľadávkami a záväzkami

-pracovná doba 07:00-15:00 (07:30-15:30)
-zaujímavé platové podmienky
-kariérny rast
-priateľský kolektív
-ostatné benefity dohodou

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Poskytujeme komplexné služby v konzultingu pre všetky oblasti ľudských zdrojov ako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, rovnako ako aj outplacement služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Predošlá prax na danej pozícii.

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1459367  Megjelentetés dátuma: 19.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 672,- € + prémie