Vedúci/a ekonomického oddelenia, ekonóm/ka

Bratislavská spoločnosť pre správu majetku, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 135, Bratislava
Termín nástupu
1.11.2020 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13., 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa a nakladanie s majetkom
- tvorba ekonomických prehľadov podľa požiadaviek vedenia spoločnosti
- spracovanie finančných reportov a analýz, plánovanie cash-flow
- kalkulácie nákladovosti/ziskovosti
- príprava podkladov a spolupráca s audítorom
- posúdenie investičných zámerov spoločnosti, analýza investičných projektov a kontrola investícií
- komplexné odborné riadenie a ucelený súbor činností v oblasti ekonomického plánovania, tvorby cien, financovania, mzdovej politiky, vedenia účtovníctva a štatistiky
- vypracovanie a navrhovanie základných cieľov ekonomiky spoločnosti a sledovanie ich realizácie v jednotlivých častiach podnikateľských zámerov
- spolupráca pri tvorbe a upresňovaní koncepcie rozvoja spoločnosti z hľadiska plánovania a efektívnosti podnikateľských činností
- plnenie plánov ekonomického, opráv a údržby, investičného, prehľad o situáciách v súdnych sporoch a exekúciách
- vymáhanie pohľadávok
- vypracovanie daňových priznaní z nehnuteľností
- podklady pre konsolidáciu v spolupráci s audítorom
- spolupráca s magistrátom HM SR
- spolupráca s účtovníkom a právnikom

Gastrolístky hradené v plnej výške zamestnávateľom.
Pohyblivá pracovná doba.

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú hore uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie, verejná správa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Internet Explorer - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
KROS Omega - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Ekonóm

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti na pracovnej pozícii ekonóm v mestskom, štátnom podniku výhodou.

Spoločnosť sa zaoberá prenájmom priestorov skladovacích, výrobných a kancelárskych priestorov v areáli V135.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3987025  Megjelentetés dátuma: 15.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac