Fitness osobný tréner

BUSA Fitness s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 8, 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším hlavným cieľom je zlepšenie kondície klientov. Pozícia osobného trénera v našom tíme zahŕňa obsluhu klientov v oblasti poskytovania trénerských služieb, zostavovanie tréningových plánov a jedálničkov na mieru. Koordinácia klientov pri cvičení a podpora pracovného tímu sú samozrejmou súčasťou. Podmienkou je nielen pozitívny vzťah k fitness oblasti, ale aj minimálne absolvovanie trénerského kurzu prvého stupňa a osobné skúsenosti.

-flexibilná pracovná doba
-milý pracovný kolektív
-stabilita medzinárodnej siete fitness centier
-možnosť sebarealizácie v tréningovom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

šport, fitness

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

-pozitívny prístup k práci s ľuďmi
-aktívny vzťah k športu
-komunikatívnosť
-schopnosť motivovať

Medzinárodná spoločnosť prevádzkujúca fitness centrá FITINN, v ktorej trénuje viac ako 150.000 ľudí vo viac ako 42 štúdiách v štyroch krajinách Európy – Rakúsko, Slovensko, Česká republika, Slovinsko a Taliansko. Svojim členom ponúkame za najnižšiu cenu tú najlepšiu kvalitu. Sústredíme sa na to podstatné – úspešný tréning pre našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3283108  Megjelentetés dátuma: 5.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou