Dlhodobá práca - 670 Eur/mesiac v čistom! Doprava a ubytovanie zabezpečené zdarma!(Operátor výroby - automobilový priemysel)

Douentza, a.s.

Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj, okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Detva, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Ilava, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Trenčín, okres Poprad, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
670 Eur/mes. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Miesto výkonu práce: Dubnica nad Váhom
- Práca pre automobilový priemysel
- Operátor výroby
- Výroba, spracovanie, montáž a kompletizácia plastových výrobkov
- Vizuálna kontrola materiálu, triedenie chybných kusov
- Zásobovanie materiálom jednotlivé linky
- Čistenie a balenie komponentov
- Dohliadanie na chod stroja
- Práca pri lisovacích strojoch a montážnych stoloch (nejde o prácu na linke)

- Stabilná a dlhodobá práca v automobilovom priemysle
- Práca vhodná pre mužov, aj pre ženy
- Čisté pracovné prostredie
- Práca v štvor-zmennej prevádzke na 12 hodinové zmeny (denná, nočná, voľno, voľno)
- Možnosť ubytovania zdarma
- Možnosť prestupu do kmeňového stavu

Platové podmienky:
- 3,30 €/hod. v čistom
- Základný zárobok 15 dní = 560 €/mes. v čistom
- Priemerný zárobok 18 dní = 670 €/mes. v čistom

- Doprava zabezpečená zdarma z Trenčína, Ilava, Valaská Belá, Horná Poruba, Beluša, Ladce, Košeca, Klobušice, Prejta, Omšenie, Trenčianske Teplice, Trenčianska Teplá, Nová Dubnica

Uchádzači sa môžu registrovať zaslaním životopisu alebo na telefónnych číslach :
0917 228 808
0905 514 561
0948 627 124

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- 100%-ná dochádzka
- Skúsenosti s prácou vo výrobe sú výhodou

Obchodná spoločnosť.
Zabezpečujeme pre svojich klientov:
-pomocné práce vo výrobe, baliace služby
-manipulácia s tovarom
-výroba jednoduchých výrobkov
-montáž a kompletizáciu výrobkov
ID: 3281614  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 670 Eur/mes. v čistom