Montessori sprievodca v škôločke

Krúžky v škole o.z.

Miesto práce
Miletičova 16, Bratislava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s deťmi v montessori škôločke v pripravenom montessori prostredí, komunikácia s deťmi v anglickom jazyku. Práca je na doobedie 5x týždenne (8.00 - 12.00 hod.)

- Montessori kurzy a školenia
- Príjemný kolektív a pekné pracovné prostredie s priateľskou atmosférou
- Možnosť profesionálne rásť
- Možnosť sebarealizácie a vytvárania vlastných projektov pre deti
- Zaujímavé finančné ohodnotenie a pri obojstrannej spokojnosti možnosť práce aj na plný úväzok

Informácie o výberovom konaní

Nástup je v auguste 2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme človeka s kladným postojom k životu, ľuďom a k deťom. Si empatický, vnímavý a rešpektujúci? Mal by si byť človek so záujmom o montessori a so znalosťou anglického jazyka, prax s deťmi je nevyhnutnosťou.

Veríme, že vzdelávanie sa dá robiť aj inak. Preto sme založili OZ Krúžky v škole, kde s pomocou našich 70tich lektorov organizujeme záujmové krúžky pre deti priamo v materských a základných školách. Aktuálne pôsobíme na viac ako 40tich školách a škôlkach v Bratislave a okolí. V našich krúžkoch trávia svoj voľný čas každý rok tisíce detí, ktoré športujú, venujú sa umeniu aj vede.
Sme držiteľmi Ceny nadácie Orange v kategórii Vzdelávanie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2980130  Megjelentetés dátuma: 20.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou