Obchodný manažér (ekonomický softvér)

KROS a.s.

Miesto práce
Štefánikova trieda 71, okres Nitra
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Tvojou náplňou práce:

- Tvojou úlohou bude obchodovanie s našimi ekonomickými programami (Alfa plus, Olymp, Omega), službami a doplnkovými modulmi, ktoré majú na trhu výborné renomé, takže ako bonus budeš používať len svoj osobný šarm a dobrú obchodnícku techniku a malo by to spoločne fungovať,
- ako obchodný manažér budeš tvárou Krosu, ktorú budú naši zákazníci milovať a radi Ťa u seba privítajú na kávu,
- budeš budovať sieť nových kontaktov a udržiavať vzťahy s existujúcimi zákazníkmi,
- táto pozícia prináša aj množstvo rečníckych a hereckých príležitostí – Tvojou úlohou bude aj robiť prezentácie a úvodné školenia pre zákazníkov,
- ak by sme náplň práce mali rozdeliť percentuálne, vyzeralo by to nasledovne: 60 % osobné návštevy u klientov (nových a existujúcich), 20 % telefonická a e-mailová komunikácia, 10 % školenia klientov, 10 % administratíva,
- aktívne spolupracovať s marketingovým oddelením pri aktivitách na podporu predaja a budovať povedomie v regióne napr. aj starostlivosťou o školy.

- sme úspešná firma s tradíciou, 23 rokov na slovenskom trhu, stojíme na stabilných základoch,
- naša firemná kultúra je našim poznávacím znamením – priateľské prostredie, žiadni nepríjemní manažéri, priestor pre nápady každého zamestnanca, zladenie práce a osobného života...to sa nedá ani opísať, treba vyskúšať,
- náš systém zamestnaneckých benefitov obsahuje množstvo ponúk – od sick day, cez príspevky na šport, kultúru, zdravie, deti zamestnancov, zamestnanecké pôžičky, vernostný bonus až po množstvo zamestnaneckých akcií a teambuildingov. Ak si spoločenský typ, nudiť sa u nás nebudeš.

Ak máte záujem stať sa našim kolegom, prihláste sa prostredníctvom portálu Profesia. Nástup je dohodou podľa Vašich možností. Tešíme sa na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické výhodou

Vodičský preukaz

B

Od Teba očakávame:

- VŠ alebo SŠ vzdelanie ekonomického zamerania a základné znalosti ekonomickej problematiky – to je taký základ, na ktorom by sme to vedeli celé postaviť,
- dôležitejší ale je cit pre biznis, umenie počúvať klienta, vidieť príležitosti aj tam, kde neboli ešte vyslovené,
- znalosť práce s počítačom, to už berieme skôr ako samozrejmosť (Word, Excel, nič špeciálne),
- vodičský preukaz – si aktívny vodič, nebojíš sa cestovať,
- komunikatívnosť – ako obchodník si zarábaš práve komunikáciou a očakávame, že v nej budeš excelentný, mal by si mať príjemne a reprezentatívne vystupovanie a dokázať nadväzovať dlhodobé vzťahy s klientmi,
- znalosť programov ALFA plus, OLYMP a OMEGA je Tvojou výhodou, ale dá sa doučiť, ak nás očaríš niečím iným,
- výhodnou je znalosť podvojného účtovníctva,
- prax nie je podmienkou, viac nás zaujíma vhodný typ osobnosti na konzultovanie a obchodovanie,
- mal by si byť vytrvalý, nedať sa len tak odradiť, ísť za svojimi obchodníckymi cieľmi a mať ťah na bránku. Skvelé výkony u nás nezostanú nepovšimnuté.

Sme firma plná priateľských vzťahov pretkaných vzájomným rešpektom, dôverou, chuťou posúvať svet vpred a spolupracovať. Dlhé roky sme lídrom v oblasti ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru na Slovensku. Od roku 1995 nám dôveruje viac ako 95 000 zákazníkov.

Vo "firemnej rodine" nás je cez 250 a stále máme rovnakých slovenských majiteľov, ktorí sú s nami od začiatku. KROS nikdy nespí. Neustále hľadáme nové biznisové príležitosti na trhu, modernizujeme technológie a agilný prístup, presúvame produkty do cloudu a mobilných zariadení. Spolu s majiteľmi chceme vytvoriť 100 ročnú “happiness driven company”.

Žijeme hodnotami: práca nás baví, sme KROS family, máme výnimočné výsledky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3280624  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou