Obchodník - konzultant stavebných programov

KROS a.s.

Miesto práce
Alexandra Rudnaya 21, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- profesionálne poradenstvo k programu Cenkros4
- telefonická podpora zákazníkov
- školenia zákazníkov (individuálne, skupinové)
- komunikácia s potenciálnym zákazníkom
- prezentácie stavebných programov
- predaj stavebných programov.

- samostatnosť v organizácii práce
- neustály profesionálny rozvoj
- skvelý kolektív
- atraktívne zamestnanecké benefity (kafetéria, príspevky na šport, kultúru, relax, množstvo teambuildingov, zamestnanecké pôžičky...).

Životopis a motivačný list posielajte prostredníctvom portálu Profesia do 23. 10. 2017. Následne budú životopisy vyhodnotené a budeme sa ozývať vybraným uchádzačom. Ďakujeme všetkým za prejavený záujem a tešíme sa na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie je výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- VŠ alebo SŠ vzdelanie - stavebného zamerania je výhodou
- komunikatívna osobnosť s talentom pre obchod
- dobrú znalosť práce s PC, MS Office
- vodičský preukaz sk. B, ochota jazdiť po regióne
- vysoké pracovné nasadenie
- snaha veci zlepšovať a posúvať vpred
- komunikatívnosť, zodpovednosť a samostatnosť
- výhodou je ovládanie problematiky oceňovania stavebných prác (stavebný rozpočet a kalkulácia cien)
- výhodou je prax v programoch na zostavenie stavebného rozpočtu a kalkulácie stavebných prác

Sme firma plná priateľských vzťahov pretkaných vzájomným rešpektom, dôverou, chuťou posúvať svet vpred a spolupracovať. Dlhé roky sme lídrom v oblasti ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru na Slovensku. Od roku 1995 nám dôveruje viac ako 95 000 zákazníkov.

Vo "firemnej rodine" nás je cez 250 a stále máme rovnakých slovenských majiteľov, ktorí sú s nami od začiatku. KROS nikdy nespí. Neustále hľadáme nové biznisové príležitosti na trhu, modernizujeme technológie a agilný prístup, presúvame produkty do cloudu a mobilných zariadení. Spolu s majiteľmi chceme vytvoriť 100 ročnú “happiness driven company”.

Žijeme hodnotami: práca nás baví, sme KROS family, máme výnimočné výsledky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3210180  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou