Sales representative pre Poľsko

KRONOVISION s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1000 eur + viď zamestnanecké výhody a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj výrobkov spoločnosti v Poľsku
- spracovanie objednávok
- akvizícia nových zákazníkov
- dodržiavanie obchodných praktík v súlade s pravidlami spoločnosti
- sledovanie a analýza konkurenčného prostredia

Výška mesačnej mzdy závisí od skúseností. Na pracovnom pohovore je možná dohoda.
- Mesačný dochádzkový bonus
- Mesačné prémie do výšky 30%
- Mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov (sobota, nedeľa) vo výške 50% priemernej mzdy zamestnanca (nad rámec ZP)
- Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
- Odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
- Referenčný bonus
- Pravidelné školenia
- Lístky na plaváreň
- Práca v stabilnej nadnárodnej skupine Kronospan
- Vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené kritériá, prosím posielajte svoju žiadosť a životopis mailom na adresu: [email protected]

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevárske, ekonomické

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna znalosť poľského jazyka, znalosť anglického jazyka je výhodou
- samostatnosť
- reprezentatívne a profesionálne vystupovanie
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- obchodné zručnosti
- aktívny vodič (80% pracovnej doby na služobných cestách v zahraničí)
- výhoda - bývanie do 25 km od Zvolena
- prax je výhodou

Kronovision je unikátne servisné centrum, podporujúce medzinárodnú štruktúru svetoznámeho výrobcu veľkoplošných materiálov na báze dreva KRONOSPAN. Spoločnosť vyvíja činnosť od roku 2008, so sídlom vo Zvolene – v centre drevárskeho priemyslu. Pôsobí v areáli výrobného podniku Kronospan, s.r.o.. Centrum bolo vybudované na medzinárodnú podporu profesionálneho rozvoja zamestnancov a kontinuálneho zefektívňovania interných procesov.

Naplno využíva synergický efekt 5 elementov:
• Kombinovanie teórie a praxe
• IT riešenia ušité na mieru
• Know-how interného auditu
• Know-how kontrolingového centra
• Know-how výrobnej spoločnosti

Hlavnou činnosťou je poskytovanie vzdelávania pre zamestnancov v tréningovom centre Krono Academy, poskytovanie služieb interného auditu, kontrolingu a podpora IT Heldesk na medzinárodnej úrovni.

V prípade záujmu o prácu u nás nám prosím zašlite Váš životpis na adresu: [email protected]

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3780498  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1000 eur + viď zamestnanecké výhody a benefity