Realitný maklér

KRONOS invest s.r.o.

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned'
Mzdové podmienky (brutto)
1500 a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej dlhoročne zabehnutej realitnej kancelárie potrebujeme šikovných a cieľavedomých ľudí. Uprednostňujeme ľudí, ktorí majú skúsenosti s prácou s nehnuteľnosťami vzhľadom k tomu, že sa venujeme investičným a developerským projektom. Úlohou makléra bude náber nových nehnuteľností. Ak sa chcete dozvedieť viac neváhajte nás kontaktovať a po dohode Vás pozveme na pohovor. Avšak chceme upozorniť, že požadovaná pozícia sa zakladá na spolupráci mandátnou zmluvou. Vyplácanie z provízií. Pracujeme len s výhradnými zmluvami! Zmluvy zabezpečujú firemní právnici. Poprosím záujemcov o detailné prečítanie inzerátu, nech predchádzame zbytočným otázkam.

- flexibilná pracovná doba
- neobedzené finančné ohodnotenie
- množstvo nových kontaktov
- spolupráca s bankami
- poskytujeme mobilné telefóny, notebook, prístup do kancelárie

V prípade záujmu o danú pozíciu zasielajte Vaše životopisy na uvedenú adresu. Všetci vhodní uchádzači budú pozvaní na pohovor, o ktorom Vás budeme informovať. Ohľadne akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť za klientov a prebiehajúce obchody
- Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- Cieľavedomosť a ambicióznosť
- Uprednostňujeme skúsenosti

Sme realitná spoločnosť, ktorá sa venuje obzvlášť predaju investičných nehnuteľností.
ID: 3229841  Megjelentetés dátuma: 11.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 a viac