Servisní technik/specialista elektro

Krones s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stručný popis pozice:

- Elektroinstalace a uvádění do provozu jednotlivých zařízení a investičních celků z výrobního programu firmy KRONES v tuzemsku i zahraničí, také formou supervize

- programování a úprava SW instalovaných zařízení

- optimalizace výkonů zařízení

- opravy a údržba instalovaných zařízení

- školení uživatelů na úrovni obsluhy a údržby

- spolupráce s příslušnými odděleními v mateřské společnosti v Německu

Vzdělání:

- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika/elektronika, nebo automatizační technika

Praxe:

- praxe v oboru průmyslové elektrotechniky nebo automatizační techniky vítána

Jazykové znalosti: znalost NJ nebo AJ, min. na úrovni pokročilý

Požadavky na odbornost:

- komunikativní znalost NJ nebo AJ (zaškolení v zahraničí, komunikace s techniky nebo technickou podporou po telefonu)

- znalost práce s PC

- znalost průmyslových řídicích systémů Siemens (S7, S5), B&R výhodou

- schopnost číst elektrotechnické dokumentaci

- ŘP sk. B

- vyhláška 50, min §6

Ostatní požadavky:

- schopnost samostatného strukturovaného řešení úkolů

- odpovědnost, spolehlivost a flexibilita

- komunikační a organizační schopnosti

- schopnost týmové práce

- ochota cestovat v rámci služebních cest v tuzemsku i zahraničí

Nabízíme:

- nadstandardní pracovní podmínky a odpovídající technické vybavení

- různorodou týmovou práci se zajímavými zařízeními a technologiemi

- zázemí renomované nadnárodní společnosti – lídra svého oboru

- odborné i jazykové vzdělávání

- možnost dalšího osobního i profesního růstu

- nadstandardní ohodnocení pracovních výsledků

- atraktivní systém zaměstnaneckých výhod

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný dvojjazyčný životopis.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně