Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Farmaceut - lekáreň Vo vilke Nové Mesto nad Váhom nástup od 1400 EUR + odmeny

Kronenpharma, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody (možný i ihneď)
1 400 EUR/mesiacNástupná mzda od 1400 EUR + odmeny + 13. plat a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca farmaceuta v zabehnutej nesieťovej lekárni

- mesačné odmeny
- 13. plat a 14. plat
- zamestnancom hradíme všetky poplatky za členstvo v lekárnickej komore
- preplácame náklady na dochádzku do práce v plnej výške
- poskytujeme platené voľno na ďalšie vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Prax na pozícii/v oblasti

Farmaceut

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– vzdelanie v odbore farmácia podmienkou

Lekáreň Vo vilke a lekáreň Poliklinika sú súkromné, nesieťové lekárne v Novom Meste nad Váhom pôsobiace od roku 2014. Sú ideálne situované v tesnej blízkosti nemocnice s poliklinikou v Novom Meste nad Váhom, čo farmaceutom umožní komplexné využitie svojich vedomostí. Lekáreň Vo vilke a lekáreň Poliklinika sú myslením moderné, flexibilné a prozákaznícky orientované. Spokojnosť nielen pacientov, ale i spokojnosť zamestnancov sú v našom rebríčku hodnôt na prvom mieste. Svojim zamestnancom dávame možnosť sebarealizácie, využitie kreativity, presadzovania svojich myšlienok a nápadov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4146608  Megjelentetés dátuma: 17.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac