Technik automatizácie

KROMBERG & Schubert s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 350 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Daj svojim nápadom reálnu podobu! Hľadáme kolegu, ktorého úlohou bude:
• Spolupráca na automatizácii v závodoch Kromberg & Schubert celosvetovo
• Výskum nových technológií (od nápadu po prototyp)
• Sledovanie a hodnotenie nových technológií na trhu
• Plánovanie, koordinácia a sledovanie testovania prototypov vo výrobe
• Vyhodnotenie údajov z testovania
• Spolupráca s centrálou v Nemecku
• Účasť na medzinárodných seminároch

• Polročné prémie
• Dochádzkový príspevok
• Príspevok na stravovanie
• Mimoriadne prémie
• Možnosť odborného rastu
• Dobré pracovné podmienky
• Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo, mechatronika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Záujem o nové technológie vo výrobných procesoch
• Znalosť TIA portálu, základné znalosti PLC programovania
• Znalosť vývojových dosiek Arduino, Raspberry
• Základné CAD zručnosti (napr. Solidworks, Autocad)
• Predchádzajúce pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle sú vítané
• Znalosť programovania KUKA robotov sú vítané
• Ochota cestovať

KROMBERG & Schubert je medzinárodná priemyselná spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou káblových zväzkov a dodávame súčiastky najväčším európskym automobilovým výrobcom ako AUDI, VW, BMW, MERCEDES a ďalší. Závod v Kolárove je súčasťou koncernu už viac ako 25 rokov. Našim zamestnancom ponúkame silné a stabilné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 50 000 ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Balkó
Tel.: +421357846711
E-mail: poslať životopis
ID: 3785168  Megjelentetés dátuma: 12.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac