Špecialista strojov a zariadení

KROMBERG & Schubert s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
s dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie preventívnej a prediktívnej údržby výrobných strojov, nástrojov a zariadení s cieľom zaistenia ich funkčnosti (rezacie a krimpovacie stroje, ultrazvukové zváračky...)
• Vypracovanie dokumentácie strojov a zariadení (pokyny pre zaistenie funkčnosti z technického hľadiska, zaškoľovacie materiály)
• Optimalizácia procesov (skladové hospodárstvo)
• Zaškolenie a preškolenie personálu
• Inovácia interného softvéru
• Online podpora ostatných závodov KROMBERG & Schubert celosvetovo

• Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Dobré pracovné podmienky
• Polročné prémie
• Príspevok na stravovanie
• Dochádzkový príspevok

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Užívateľská znalosť MS Office
• Znalosť technickej dokumentácie
• Znalosť anglického jazyka je podmienkou
• Skúsenosti z oddelenia údržby vo výrobnom závode sú výhodou
• Schopnosť pracovať samostatne
• Flexibilita a ochota cestovať
• Analytické a novátorské myslenie

KROMBERG & Schubert je medzinárodná priemyselná spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou káblových zväzkov a dodávame súčiastky najväčším európskym automobilovým výrobcom ako AUDI, VW, BMW, MERCEDES a ďalší. Závod v Kolárove je súčasťou koncernu už viac ako 25 rokov. Našim zamestnancom ponúkame silné a stabilné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 50 000 ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Balkó
Tel.: +421357846711
E-mail: poslať životopis
ID: 2048575  Megjelentetés dátuma: 9.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac