Staň sa členom nášho tímu v novej predajni Ecco v Nitre

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
700 eur + 35% bonus (245eur) = 945 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných predajcov do nášho nového tímu v Nitre, ktorý miluje prácu s obuvou a najvӓčšou odmenou mu je úsmev spokojných a stálych zákazníkov. Prax v obchode s módou alebo obuvou je výhodou.

Tvoje zodpovednosti budú:

- prvotriedna prezentácia a predaj tovaru
- budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- zodpovednosť za výsledky predaja
- prijímanie a vybavovanie reklamácii
- práca s pokladňou
- výpomoc pri inventúrach
- zodpovednosť za vzhľad a chod predajne
- práca so systémom DAX

U nás získate prácu vo významnej medzinárodnej spoločnosti, mesačné ohodnotenie formou výborného bonusového systému až do výšky 30% platu. Máte možnosť zúčastniť sa motivačných súťaží. Zamestnancom prispievame na stravné lístky, sociálny fond, pitný režim zadarmo (voda, káva a čaj na pracovisku). Dostanete od nás slušivú pracovnú uniformu, najpohodlnejšiu firemnú obuv na svete a super zamestnanecké zľavy.

Pošlite nám váš životopis. Radi vás uvidíme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, predaj, služby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do teamu hľadáme komunikatívny, šikovný predajný personál so zmyslom pre zodpovednosť a s chuťou pracovať. Práca je vhodná hlavne pre milovníkov obuvi a kožených kabeliek.

ECCO je dánska spoločnosť, ktorá od roku 1963 celosvetovo produkuje a dodáva na trh kvalitnú a inovatívnu koženú obuv a doplnky v jedinečnom dizajne. Spoločnosť ECCO Retail(Slovakia) s.r.o. zastrešuje maloobchod na Slovensku. V ECCO môžete robiť to, čo vás baví. Veľa sa toho naučíte, budete medzi fajn ľuďmi a získate príležitosť skutočne uspieť. Viac sa o nás dozviete: www.praca-ecco.sk

Škandinávsky minimalizmus, nadčasovosť a komfort pre Vaše nohy nájdete vo všetkých druhoch obuvi – pánskej, dámskej aj detskej.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šottníková
E-mail: poslať životopis
ID: 3626729  Megjelentetés dátuma: 22.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 eur + 35% bonus (245eur) = 945 eur