Účtovník, účtovníčka

KRKA Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
7/2018 - dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.400,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia, spracovanie a účtovanie došlých faktúr
- evidencia a účtovanie hmotného a nehmotného investičného majetku
- spracovanie účtovnej závierky, príprava finančných výkazov a podkladov k finančným výkazom
- mesačné spracovanie DPH, kontrolného výkazu DPH, komunikácia s daňovým úradom v oblasti DPH
- spracovanie daní špecifických pre farmaceutický priemysel

• flexibilný pracovný čas
• mobilný telefón aj na súkromné účely
• firemné akcie
• stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate kritériá, prosím, zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť Krka Slovensko, s.r.o., so sídlom: Turčianska 2 , 821 09 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely evidencie uchádzačov a ďalším spracovaním, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, po dobu 15 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať písomne na [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

2

- SKÚSENOSŤ S MESAČNÝM SPRACOVÁVANÍM DPH NUTNÁ!
- prax na podobnej pozícii min. 2 roky
- skúsenosť s prácou v programe Navision je vítaná
- práca s balíčkom MS Office na úrovni pokročilý
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- spoľahlivosť
- orientácia na detail
- schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- samostatnosť

Sme medzinárodná generická farmaceutická spoločnosť, ktorá patrí k najvýznamnejším farmaceutickým spoločnostiam v strednej a východnej Európe. Vyvíjame generické produkty s pridanou hodnotou, ktoré sú na trhu pod našimi vlastnými značkami. Generické lieky spoločnosti KRKA sú založené na rozsiahlych štúdiách, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu, bezpečnosť a účinnosť našich liekov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2466417  Megjelentetés dátuma: 6.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.400,- Eur