Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Servisný technik v Nemecku (6400€/mesiac)

KREATEL s.r.o.

Miesto práce
Bielefeld, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis, oprava a údržba el. zariadení v potravinárskom priemysle (práca v tíme spolu s nemeckými kolegami)

Zabezpečené komfortné ubytovanie blízko pracoviska, hradí si každý pracovník samostatne. Priateľský kolektív. Zaujímavá, odborná, a dlhodobá práca.

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba PO-SO (57hod týždenne)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Servis a údržba el. strojov a zariadení - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Prax v servise strojov a zariadené. Komunikácia v nemeckom jazyku na úrovni B1 - B2. Aktívna živnosť. Platná vyhláška §22, §23.

KREATEL s.r.o. pôsobí v stavebníctve v rámci krajín EU. Spájame odborníkov v obore a realizujeme projekty, ktoré zabezpečia rast nášho spoločného podnikania. V prípade záujmu nás kontaktujte na maile [email protected], alebo telefonicky na čísle 00421 903 557 983. Tešíme sa na spoluprácu. www.kreatel.sk
ID: 3931096  Megjelentetés dátuma: 20.2.2024