PHP programátor, Programátor, Software developer

KREA SK s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
od 1500 Eur brutto (konečná suma bude závisieť od konkrétnych zručností a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si PHP programátor, ktorý má záujem podieľať sa na tvorbe zaujímavých webových a softwarových projektov pre slovenských a zahraničných klientov? Hľadáš prácu na plný úväzok v super kolektíve v centre Nitry? Ak si odpovedal áno, možno hľadáme my Teba :)

Tvojou náplňou práce bude:
- podieľať sa na vývoji webových aplikácií - PHP, MySQL
- zabezpečovať podporu po odovzdaní projektu
- viesť technickú dokumentáciu
- riešiť vznikajúce problémy

- stabilná práca
- zaujímavé projekty
- mladý kolektív
- možnosť získať nové skúsenosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- atraktívne pracovné prostredie
- každodenné teambuildingy pri raňajkách a káve

Ak sa Ti pozícia pozdáva, pošli nám svoj životopis emailom na [email protected]. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- zodpovedný prístup k práci a zmysel pre detail
- znalosť aspoň jedného PHP frameworku (CodeIgniter / Symphony / Yii...)
- proaktívny prístup
- komunikatívnosť
- chuť učiť sa
- vzhľadom k možstvu zahraničných klientov aspoň základná znalosť AJ nevyhnutnosťou

www.krea.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 201614  Megjelentetés dátuma: 29.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500 Eur brutto (konečná suma bude závisieť od konkrétnych zručností a skúseností kandidáta)