Lakýrnik

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná 6, Sučany
Termín nástupu
ASAP
Mesačná hrubá mzda od 756 až 810 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta. Základná zložka mzdy od 630 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania nášho tímu aktuálne obsadzujeme pozíciu lakýrnika s možnosťou okamžitého nástupu.
• Pripravovanie materiálu pred lakovaním (čistenie, brúsenie, tmelenie, maskovanie).
• Pripravovanie, miešanie a nanášanie základnej farby, farby a laku striekacími pištoľami na pripravený materiál alebo jeho časti.
• Kontrolovanie kvality odvedenej práce po dôkladnom vypálení a vytvrdnutí laku.
• Odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi.

  • stabilné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • možnosť osobného ako aj profesného rastu
  • mladý dynamický tím
  • mesačné a ročné hodnotenie (odmena)
  • stravné lístky
  • doprava do podniku
  • príplatky za poobednú zmenu 0,30 €/hod
  • príplatok za prácu cez víkend 20,69 € (2,76 €/hodina)
  • jazykové a odborné kurzy

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru. Pozícia je zastrešená prostredníctvom personálnej agentúry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

lakovník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Vysoká flexibilita, prispôsobivosť, angažovanosť, samostatnosť na pracovisku.

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group so 185-ročnou tradíciou.

Skupina KraussMaffei na Slovensku dnes konštruuje a vyrába vstrekovacie stroje radu PX, CX a od roku 2023 spúšťa výrobu precisionMolding – plne elektrického vstrekovacieho lisu. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Firma realizuje projektovanie, montáž a skúšanie elektro rozvodných skríň ako aj celých vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe a oddelenie mechanickej, elektro a softvérovej konštrukcie.

S viac než 500 zamestnancami sa firma radí medzi významných zamestnávateľov v regióne. A to aj vďaka tomu, že svojim zamestnancom poskytuje priestor na rozvoj a sebarealizáciu.

Naša história v skratke:
2023 - Spustenie ďalšej výrobnej rady precisionMolding so všetkými kompetenciami
2017 - Otvorenie oddelenia zákazkového projektovania vstrekolisov
2016 - Zahájenie výroby strojov rady PX
2014 - Rozbeh výroby strojov rady CX
2012 - Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom závode v Sučanoch
2010 - Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008 - Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005 - Začatie výroby rozvádzačov
2003 - Založenie v Martine

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Emília Vangľová
Tel.: +421433250195
E-mail: poslať životopis
ID: 1362908  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mesačná hrubá mzda od 756 až 810 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta. Základná zložka mzdy od 630 € brutto.