Prevádzkar novej kaviarne v Trenčíne

KRAK SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riadenie a organizáciu bezproblémového chodu novej prevádzky kaviarne na Trenčíne;
- vedenie, motivácia a kontrola zamestnancov;
- budovanie a rozvoj tímu zamestnancov;
- obsluha zákazníkov kaviarne
- objednávanie, preberanie, kontrola a predaj nealkoholických a alkoholických nápojov;
- výroba teplých nápojov;
- dohľad nad zásobovaním prevádzky, výber dodávateľov a komunikácia s nimi,
- vyjednávanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok;
- vedenie skladovej evidencie, uzávierky a inventarizácia;
- práca s registračnou pokladňou a odvod tržieb;
- zabezpečovanie marketingových aktivít pre rozvoj kaviarne a optimalizáciu nákladov;
- evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom, telefonicky alebo osobne;
- pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení;
- riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov;
- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb;
- prípravné práce pred začatím a po skončení otváracej doby;
- udržiavanie priestorov kaviarne v predpísaných podmienkach.

Ponúkame perspektívne zamestnanie v novej kaviarni v atraktívnom prostredí za motivujúce ohodnotenie podľa výkonov, prácu v mladom a ambicióznom kolektíve.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu prosím zašlite Váš životopis a do predmetu správy uveďte "Prevádzkar kaviarne". Okrem Vášho štruktúrovaného životopisu nám prosím zašlite aj nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.
"Zaslaním svojho životopisu a ďalších dokumentov poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti KRAK SLOVAKIA s.r.o. so sídlom Cukrovarská 4621 , 979 01 Rimavská Sobota pre účely výberového konania."

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na stretnutie. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia alebo odborná škola

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- prax min. 1 rok na pozícii prevádzkar alebo manažér v hotelovej/gastronomickej oblasti
- organizačné a riadiace schopnosti, schopnosť kontrolovať
- odbornosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a čestnosť
- samostatnosť aj tímová spolupráca
- aktívny prístup k práci, vytrvalosť a flexibilita
- zákaznícky orientovaný prístup
- príjemné a profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť
- pružnosť v myslení (improvizačné schopnosti)
- estetické cítenie a zmysel pre detail
- ochota vzdelávať sa

Zakladáme si na dobrom mene firmy a chránime ho. Hľadáme šikovných, férových a stabilných ľudí, aby sme tieto vlastnosti rozvíjali spoločne.
ID: 3845911  Megjelentetés dátuma: 12.1.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac