Administratívny pracovník so znalosťou - elektro sortimentu

Kraftstrom Partners s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.09.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiac+ odmeny na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia vydaného materiálu na základe montážnych denníkov
- príjem a výdaj na sklad, resp. projekty
- práca v IS
- zaznamenávanie pohybu materiálu medzi jednotlivými skladmi do IS
- objednávanie prepráv v rámci SR
- práca v Exceli
- zakladenie a archivácia dokladov
- dbanie na správne uskladnenie, manipuláciu a označovanie skladových položiek
- úzka komunikácia s ekonomickým oddelením

- sloboda organizovania pracovného času v rámci firemných pravidiel
- práca v stabilnej spoločnosti
- pravidelné školenia
- možnosť odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Tangram - Základy

znalosť elektrotechnického sortimentu (SICK, BALLUFF, SIEMENS, ABB, OMRON, FESTO, LAPP, PHOENIX CONTACT, DANFOSS)

Spoločnosť Kraftstrom Partners s.r.o. je firma pôsobiaca na trhu od roku 2011. Naša hlavná činnosť spočíva v zabezpečovaní vývoja, výroby a dodávky jednoúčelových strojov na základe požiadaviek zákazníka. Pôsobíme v oblasti potravinárstva, automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom priemysle, zdvíhacích zariadení a manipulácie s materiálom. Tvorivý duch, manuálna zručnosť a zodpovednosť sú základnými črtami pracovníkov, ktorí sa svojou poctivou prácou snažia získať zákazníkov nielen na Slovensku.

Ukážky našej práce:

Naša vízia:
Dodávať technológie, ktoré uľahčia ľuďom prácu.

Naše poslanie:
Pomáhame a staráme sa. Našu prácu berieme ako službu pre človeka. Pomáhame si navzájom. Rovnako pristupujeme aj k zákazníkom a partnerom.

Naše hodnoty:

Zákazníci:
- nezameriavame sa len na svoj prospech
- budujeme hodnotné vzťahy so zákazníkmi
- ponúkame riešenia, ktoré napĺňajú požiadavky zákazníkov
- vytvárame špičkové riešenia s vysokou pridanou hodnotou
Firma:
- konáme podľa vlastného svedomia
- nebojíme sa za svoju prácu zobrať zodpovednosť
- rozvíjame tímového ducha
- prejavujeme si vzájomnú úctu

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4107655  Megjelentetés dátuma: 21.6.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac