Predajca svietidiel

KPP COMPANY s.r.o.

Miesto práce
OC STYLA, Studená 4B/18496, 821 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Fixná a variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poradenstvo a obsluha zákazníkov
- asistencia pri príjme tovaru
- práca s pokladňou
- udržiavanie čistoty na pracovisku, starostlivosť o vystavený tovar

- mladý pracovný kolektív
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zamestnanecké benefity
- priestor pre Vaše nápady
- možnosť kariérneho rastu na vedúceho predajne
- stabilné zázemie a podpora silnej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom a českom trhu
- zaujímavá, rôznorodá a motivujúca práca

Predajňa profisvietidla.sk hľadá do svojho tímu predajcu svietidiel s možnosťou kariérneho rastu na vedúceho predajne.

Ide o zaujímavú prácu, ktorá je založená na komunikácii so zákazníkmi a hľadaní vhodného riešenia osvetlenia podľa ich požiadaviek.

Znalosti z oblasti osvetlenia nie sú podmienkou, všetko sa dá naučiť, stačí len chcieť :)

Ak Vás zaujala táto ponuka a chcete byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Váš životopis s aktuálnou fotografiou.

Odpovieme iba vybraným uchádzačom. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a služby

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- prezentačné schopnosti
- ovládanie práce s PC
- schopnosť rýchlo sa učiť
- prax v predaji produktov a služieb vítaná

Spoločnosť KPP COMPANY s.r.o. pôsobí na slovenskom a českom trhu od roku 2010. Prevádzkujeme jednu z najväčších predajní svietidiel na Slovensku profisvietidla.sk v OC STYLA. Všetko pre bývanie. Ide o jedinečný koncep, ktorý v takomto rozsahu na Slovenskom trhu doteraz chýbal.
Tak ako stojíme pri vzniku jedinečného konceptu predaja interiérového a exteriérového zariadenia na tej najvyššej úrovni, stáli sme rovnako pri zrode internetového obchodu s osvetlením a dnes prevádzkujeme internetové obchody www.profisvietidla.sk a www.profisvitidla.cz, ktoré majú predovšetkým na slovenskom trhu významné postavenie. Budeme radi ak sa stanete súčasťou nášho tímu a spoločne sa budeme posúvať neustále dopredu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3158475  Megjelentetés dátuma: 12.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Fixná a variabilná zložka