Where
Talent Meets
Opportunity
Pošli svoj životopis a urob
krok správnym smerom

Brand and Reputation Coordinator

KPMG

Miesto práce
Bratislava
1 300 EUR/mesiacCeníme si každý zaslaný životopis a záleží nám na individuálnom prístupe. Finálna úroveň základnej mzdy preto závisí od Tvojich individuálnych schopností a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Implementácia stratégie pre budovanie pozitívneho imidžu značky a reputácie spoločnosti
- Prinášanie tém, ktoré prispievajú k budovaniu pozitívnej reputácie spoločnosti
- Budovanie vzťahov s novinármi, tvorba odpovedí na novinárske otázky a manažment tlačových správ
- Podpora internej komunikácie pri informovaní zamestnancov o strategických plánoch spoločnosti
- Analýza monitoringu médií
- Pravidelné vyhodnocovanie výsledkov aktivít

- Spoločensko-politický prehľad
- Orientácia v aktuálnych trendoch v PR a pri budovaní pozitívneho imidžu značky
- Skúsenosť s prácou s novinármi a krízovou komunikáciou
- Skúsenosť s písaním článkov a tlačových správ ekonomického charakteru
- Skúsenosť s organizovaním tlačových konferencií a eventov
- Schopnosť pracovať pod časovým stresom a plniť deadliny

Ďakujeme veľmi pekne za Váš záujem o prácu pre spoločnosť KPMG na Slovensku.
Dovoľujeme si kontaktovať len kandidátov, ktorých profil spĺňa požiadavky pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- Ukončené VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa v odbore žurnalistika, masmediálna komunikácia, marketing
- Aspoň 2-ročné skúsenosti s prácou s médiami na komunikačnom oddelení alebo v PR agentúre
- Anglický jazyk C1 – aktívne slovom aj písmom
- Slovenský jazyk gramatika a štylistika na vysokej úrovni
- Znalosti Excel, Word, Outlook, Powerpoint pokročilý

Spoločnosť KPMG pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Za ten čas sme si vybudovali rozsiahlu sieť klientov, medzi ktorých patria malé a stredne veľké slovenské spoločnosti, korporácie, organizácie štátnej a verejnej správy a súkromní investori zo všetkých hlavných priemyselných odvetví. Dnes máme na Slovensku viac ako 400 zamestnancov, ktorí poskytujú široký rozsah profesionálnych služieb v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva.
Spoločne vytvárame hodnoty, ktorým veríme, napredujeme, napĺňame výzvy, ktoré sme si stanovili, pracujeme s nadšením a s cieľom budovať dôveru našich ľudí, partnerov a klientov. Značka KPMG je výnimočná, spája v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a prosperity. Vytvárame motivujúce pracovné prostredie, spolupracujeme s komunitami a podporujeme spoločenskú zodpovednosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: KPMG Slovensko
E-mail: poslať životopis

Pošli nám svoj životopis

ID: 3982888  Megjelentetés dátuma: 6.10.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac