Where
Talent Meets
Opportunity
Pošli svoj životopis a urob
krok správnym smerom

Bankový audítor junior (absolvent)

KPMG

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 10, Bratislava
Termín nástupu
15.08.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac1 250 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú Ťa financie, bankovníctvo, kapitálové trhy a investície alebo finančné plánovanie a kontroling? Chceš vedieť, ako fungujú banky? Rád spolupracuješ s ľuďmi, ale nezľakneš sa ani excelu? Potom hľadáme práve teba!

Na tejto pozícii budeš:
• od začiatku pri najdôležitejších a najzaujímavejších činnostiach, ktoré banky robia
• komunikovať s klientom na dennej báze pri vykonávaní procedúr ako napríklad:
•návšteva bankovej pobočky a testovanie procesov v súlade s vnútornými predpismi a regulatórnymi požiadavkami
•overenie náležitosti úverových zmlúv alebo zmlúv ku vkladovým produktom banky
•asistencia pri analýze vývoja a kvality jednotlivých úverov, ktoré banka poskytla
analytické testovanie týkajúce sa pohľadávok a záväzkov banky
• pracovať v tíme pri overovaní účtovných závierok finančných inštitúcií, ale aj širokého spektra iných spoločností
• podieľať sa na overení hlásení pre Národnú banku Slovenska a Európsku centrálnu banku
• získavať skúsenosti pri vykonávaní rôznych ďalších úloh, vrátane spolupráce na projektoch s ďalšími oddeleniami

Kariéra v KPMG
Podporujeme každého v jeho kariérnej ceste. Všetko závisí od tvojich schopností, ambícií a rozhodnutí.

Prečo si vybrať KPMG?
Pretože máme jedinečnú firemnú kultúru, ktorá podporuje osobný rast a úspech.

Ponúkame:
•Rýchly rast platu, ktorý sa ti u nás zvyšuje každoročne. Všetko záleží od tvojich schopností, ambícií a rozhodnutí, po 3 rokoch u nás sa finančne môžeš posunúť na 2000 eur.
• V lete každý piatok skrátený pracovný čas
• Možnosť získať dni dovolenky navyše, na oddych alebo cestovanie
• Ideálnu príležitosť na zvýšenie kvalifikácie (SKAU, ACCA, CA)
• Prácu vo výnimočnom prostredí a s najnovšími technológiami
• Uvoľnený dress code prispôsobený kolegom a klientom
• Príležitosť robiť s profesionálmi v tomto biznise
• Prácu v zahraničí
• Individuálne vzdelávanie v našom KPMG Business Institute

Zisti viac na www.kpmg.sk/kariera a dohodni si pohovor. Kontaktovať nás môžeš aj na [email protected] alebo cez www.nasiludia.sk.

Ďakujeme veľmi pekne za Váš záujem o prácu pre spoločnosť KPMG na Slovensku. Dovoľujeme si kontaktovať len kandidátov, ktorých profil spĺňa požiadavky pozície

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Musíš mať:
• Magisterský alebo Inžiniersky titul (v čase nástupu do práce - 15.augusta)
• Záujem získať vyššiu kvalifikáciu v podobe SKAU/CA/ACCA
• Presvedčenie, že sa to dá, proaktívny prístup, chuť učiť sa a schopnosť prispôsobiť sa zmenám
• Chuť vytvárať spoločné hodnoty, ktorým veríme
• Schopnosť vidieť v dátach to, čo iní nevidia
• Rozvinuté komunikačné schopnosti, zodpovedný prístup k práci, odolnosť voči stresu, zmysel pre detail

Spoločnosť KPMG pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Za ten čas sme si vybudovali rozsiahlu sieť klientov, medzi ktorých patria malé a stredne veľké slovenské spoločnosti, korporácie, organizácie štátnej a verejnej správy a súkromní investori zo všetkých hlavných priemyselných odvetví. Dnes máme na Slovensku viac ako 400 zamestnancov, ktorí poskytujú široký rozsah profesionálnych služieb v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva.
Spoločne vytvárame hodnoty, ktorým veríme, napredujeme, napĺňame výzvy, ktoré sme si stanovili, pracujeme s nadšením a s cieľom budovať dôveru našich ľudí, partnerov a klientov. Značka KPMG je výnimočná, spája v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a prosperity. Vytvárame motivujúce pracovné prostredie, spolupracujeme s komunitami a podporujeme spoločenskú zodpovednosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: KPMG Slovensko
E-mail: poslať životopis

Pošli nám svoj životopis

ID: 3360723  Megjelentetés dátuma: 24.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 250 EUR/mesiac1 250 EUR