Pomocný pracovník pri stavbe kozubov a pecí

KOZUBY - JUKO, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
september 2019
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 9 EUR/hod.700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakladanie stavebného materiálu, vykladanie stavebného materiálu, pomocné práce pre kachliarskeho majstra, pílenie materiálov, miešanie materiálov, podávanie materiálov, upratanie staveniska, očistenie a naloženie náradia.

Rôznorodosť práce, práca v teréne u zákazníka, kreativita, časová variabilita práce, možnosť vzdelávania a kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

životopis, motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, kachliarstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

zručnosť, pedantnosť, príjemné vystupovanie

Spoločnosť venujúca sa realizácii kozubov, kachľových pecí a sporákov od roku 1992. Viac ako 1000 realizácií na Slovensku, ale aj mimo Slovenska. Kvalitné výrobné zázemie, technika, náradie a znalosti problematiky.
ID: 3738376  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6 - 9 EUR/hod.700