Pomocník taviča – šachtová pec

Kovohuty, a.s.

Miesto práce
Krompachy
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,54 EUR/hod.pohyblivá zložka do 20 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie príkazov taviča pece v rozsahu výrobného zariadenia ŠP
- zabezpečovanie pracoviska materiálom a pomocným náradím potrebným
k jednotlivým výrobným operáciám
- za odpichy a odber vzoriek šachtovej trosky a čistotu fúkačov
- zabezpečenie ohňovzdornej a žltej hliny
- funkčnosť chladiaceho systému nad troskovým pásom a za poriadok okolo
troskového vagóna
- kontrola a funkčnosť obslužných zariadení pri výrobe medi
- zabezpečenie prepravy a nakládky bremien, váženia tuhých prísad

- možnosť odborného rastu
- sociálne benefity
- motivujúce mzdové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hutnícke, strojnícke, elektrotechnické

Počet rokov praxe

1

- oboznámenie s DTP šachtovej pece a anódovej pece – Maerz
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, tímová práca, flexibilita
- ovládanie DTP - Šachtová pec a pracovno-bezpečnostných predpisov, Odparné
chladenie
- obsluha tlakových zariadení, plynových zariadení, žeriavov

Spoločnosť KOVOHUTY, a.s. je výrobcom medi technickej čistoty, ktorú získava z odpadových surovín.
História výroby medi v Krompachoch siaha až do 14. storočia. V roku 2012 sa spoločnosť KOVOHUTY, a. s. včlenila do švajčiarskej skupiny UMCOR AG, ktorá sa špecializuje na obchodovanie s neželeznými kovmi a pôsobí po celom svete.
Ďalšie informácie sú dostupné na www.kovohuty.sk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3668877  Megjelentetés dátuma: 13.10.2021  Alapbér (bruttó): 4,54 EUR/hod.