Odborný pracovník ostatného nákupu

Kovohuty, a.s.

Miesto práce
Krompachy
Termín nástupu
dohodou - asap
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Samostatne zaisťovať včasný a plynulý nákup základných surovín a režijného
materiálu v súlade s potrebami organizácie
 Vypracovať zadania pre možných dodávateľov a pripravovať podklady
do výberových konaní
 Vyžiadať a vyhodnocovať cenové ponuky a predkladať ich na kontrolu
 Vystavovať objednávky v oblasti nákupu režijného materiálu , služieb, oprav,
investícií, projektov
 Pripravovať písomné podklady pre uzatváranie KZ (Kúpnych zmlúv) a súčasne
vykonať ich vyhodnotenie
 Zabezpečenie plnenia dodávok objednávok / uzatvorených zmlúv a viesť
prehľadnú evidenciu ich plnenia
 Udržiavať stály prehľad o stave objednaného a skladovaného materiálu,
informovať prevádzky o stave zabezpečenia materiálov a o termínoch ich prísunu
a vymáhať dodržiavanie lehôt
 Kontrolovať skladové zásoby a v prípade potreby upozorňovať na nutnosť ich
doplnenia
 Podľa potrieb vykonávať urgenciu plnenia KZ, uplatňovať včas reklamácie
a pripravovať podklady pre arbitrážne konanie
 Kontrolovať a likvidovať správnosti faktúr (cena, množstvo, termín a pod.) za
dodaný materiál v prípade potreby vydať pokyn pre odmietnutie úhrady
 Viesť presnú evidenciu pri nákupe za hotové a zúčtovanie preddavkov vykonať
v stanovenom termíne
 Zastupovať a vypomáhať skladovému referentovi na pravidelnej báze a v prípade jeho neprítomnosti

 sociálne benefity
 motivujúce mzdové ohodnotenie
 stabilná pracovná pozícia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 Komunikatívnosť
 Analytické a technické myslenie
 Organizačná schopnosť
 Vyjednávacia schopnosť
 Precíznosť a dôslednosť
 Samostatnosť
 Flexibilita

Spoločnosť KOVOHUTY, a.s. je výrobcom medi technickej čistoty, ktorú získava z odpadových surovín.
História výroby medi v Krompachoch siaha až do 14. storočia. V roku 2012 sa spoločnosť KOVOHUTY, a. s. včlenila do švajčiarskej skupiny UMCOR AG, ktorá sa špecializuje na obchodovanie s neželeznými kovmi a pôsobí po celom svete.
Ďalšie informácie sú dostupné na www.kovohuty.sk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3446623  Megjelentetés dátuma: 5.10.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac