Technik kvality, Metrológ

Kovdan, spol. s r.o.

Miesto práce
Budulov, Moldava nad Bodvou-Budulov
Termín nástupu
Ihneď
Od 800 EUR/mesiacnástupný plat od 800 Eur je pre absolventa bez praxe, automatické zvýšenie platu po skúšobnej dobe + 100 EUR variabilná zložka mzdy + možnosť dohodnúť príspevok na cestu do zamestnania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola kvality vstupných materiálov
- meranie dielov na výstupnej kontrole, príprava meracích reportov a dodacích listov
- potvrdenie kvality a evidencia ukončenia výroby v internom systéme
- v prípade potreby uvoľnenie výroby prvého kusu vo výrobe.
- starostlivosť, evidencia a obsluha meracích zariadení a prístrojov
- čítanie technickej dokumentácie
- príprava dielov na expedíciu a komunikácia s prepravcami

preplácanie nadčasov
- možnosť dohodnúť príspevky na cestovné, reps. ubytovanie
- elektronické stravné lístky alebo stravovanie na prevádzke
- moderná a čistá strojárska prevádzka
- 13.plat podľa výkonnosti spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Ostatné znalosti

Čítanie výkresov - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- praktické skúsenosti s používaním meradiel a kalibrov
- dobrá orientácia v technickej výkresovej dokumentácii
- vysoké pracovné nasadenie
- zmysel pre zodpovednosť a tímovú prácu
- ochota zvyšovať si kvalifikáciu
- prax v oblasti metrológie vítaná

• Nástrojárske práce, kovovýroba a zámočníctvo
• 3/4/5 osé CNC frézovanie a CNC sústruženie
• Konštrukčné práce, zámočníctvo, zváranie

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3991667  Megjelentetés dátuma: 11.11.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac