Strojársky technik kontroly kvality

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
940 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie priebežnej – medzioperačnej kontroly výrobkov na zvarovni podľa platnej technickej dokumentácie (výkresová dokumentácia, technologické postupy, STN, EN normy),
- kontrola dodržiavania technologickej disciplíny a kvality vyrobenej produkcie v celom rozsahu,
- komunikácia s výrobnými pracovníkmi pri zabezpečovaní technickej kontroly,
- vedenie záznamov z výkonu kontroly výrobkov,
- účasť na poradách kvality,
- vypracovanie protokolov z merania nových výrobkov,
- samostatné meranie dielov na 3D meracom zariadení,
- práca v informačnom riadiacom programe.

- práca v čistom pracovnom prostredí,
- jednozmenná prevádzka,
- koncoročné odmeny,
- možnosť osobného ohodnotenia,
- odmena za odporučenie nového zamestnanca,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

2

- orientácia vo výkresovej dokumentácii (nutnosť čítania strojárskych výkresov),
- prax v oblasti merania súčiastok min. 2 roky.

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3824591  Megjelentetés dátuma: 3.2.2020  Alapbér (bruttó): 940 EUR/mesiac