Vedúci oddelenia expedície

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500,- / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovanie a kompletovanie zákaziek (výrobkov a tovarov do objednávky),
- riadenie a plánovanie expedície a vývozov vlastnou a externou dopravou,
- zodpovednosť za efektívne a bezpečné naloženie finálnych výrobkov,
- organizácia interného a externého transportu (dovoz materiálu, vývoz do krajín EÚ, aj mimo EÚ, svet),
- komunikácia s prepravnými spoločnosťami a špedičnými firmami, zákazníkmi o termínoch a zmenách termínov dodania,
- operatívne riešenie vzniknutých situácií,
- práca s informačným systémom Microsoft Dynamics AX 2009,
- spolupráca s obchodným, výrobným oddelením a skladom,
- sledovanie, optimalizácia a vyhodnocovanie procesov expedície,
- zodpovednosť za stav zásob na expedícii,
- plnenie úloh stanovených vedením podniku,
- organizovanie práce, školenie a rozvíjanie kolegov v oddelení (18 zamestnancov),
- zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, PO a štandardov.

- stabilná a perspektívna práca v spoločnosti s najmodernejšími výrobnými technológiami,
- koncoročné odmeny,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch,
- firemné akcie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom ktorí sa zapojili do výberového procesu, kontaktovať však budeme len tých, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s riadením/vedením teamu kolegov, manažérske a riadiace skúsenosti,
- skúsenosti s logistikou a logistickými procesmi,
- skúsenosti s dispečingom,
- nemecký jazyk výhodou,
- organizačné zručnosti.

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3710100  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500,- / mesiac