Elektromontážnik, Beluša

KOVAL SYSTEMS, a. s.

Miesto práce
Beluša, Púchov
Termín nástupu
Dohodou
od 900 eur/mesiac + ďalšie možné príplatky závislé od výkonu a kvality vykonanej práce zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevádzať montáž elektronických a elektromechanických zostáv do el. zariadení podľa výkresovej dokumentácie,
- prevádzať montáž, oživenie a meranie na elektrozariadeniach,
- prevádzať údržbu a servis na vybraných el. strojoch a zariadeniach,
- prevádzať naprogramovanie a testovanie riadiacich softvérov pre jednotlivé stroje a zariadenia a prevádzať funkčné skúšky vybraných el. zariadení,
- kontrolovať správnosť osadenia DPS,
- kontrolovať DPS na možnosť studených spojov a skratov,
- kontrolovať funkciu riadiacich DPS v simulačných zapojeniach,
- pripravovať potrebnú prepojovaciu kabeláž pre stroje a zariadenia,
- prevádzať montáž a zapojenie rozvádzačov pre konkrétne el. zariadenia.

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s najmodernejšími výrobnými technológiami,
- jednozmenný pracovný režim,
- možné sú i ďalšie príplatky závislé od kvality vykonanej práce, výkonu zamestnanca,
- možnosť dorobenia elektrovyhlášky § 21,
- koncoročné odmeny,
- odmena za získanie nového zamestnanca,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch,
- firemné akcie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí majú záujem pracovať v našej spoločnosti. Na pohovor pozveme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka na činnosť na el. zariadeniach,
- dobrá znalosť čítania technickej dokumentácie,
- snaha učiť sa nové poznatky a postupy získané pri práci,
- zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3463041  Megjelentetés dátuma: 24.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900 eur/mesiac + ďalšie možné príplatky závislé od výkonu a kvality vykonanej práce zamestnanca