Realitný maklér

Koval & partners reality s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 800 EUR/mesiacprovízny systém, výška príjmu závisí od investovaného času a snahy venovanej realitnej činnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavilo by ťa pomáhať ľuďom nájsť svoje vysnívané bývanie a predávajúcim predať ich nehnuteľnosť?
Chcel by si byť súčasťou úspešného tímu? Ak nemáš s touto prácou doposiaľ skúsenosti, nevadí, my Ti pomôžeme.
Vždy dbáme na etiku a prospech našich klientov. Snažíme sa budovať dobré meno našej realitnej kancelárie najmä férovým jednaním a dodržiavaním dohodnutého.
Celý proces predaja nehnuteľnosti, jej financovanie cez úver a právne zabezpečenie vyriešime pod jednou strechou.

Náš tím je zložený z ľudí, ktorí majú v realitnej činnosti, právnych službách a finančnom poradenstve dlhoročné skúsenosti.
Prečo ísť do realít s nami?
- podpora, zázemie ľudí, napredovanie za pomoci profesionálov v oblasti realít, financií a práva
- pravidelné prepracované školenia, tréningy, poradenstvo
- časová flexibilita - prácu a čas si organizujete sami!
- príjemné pracovné prostredie, dobrý kolektív
- jasný odmeňovací systém
- bez vstupných a pravidelných poplatkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

chuť pracovať a zdokonaľovať sa, slušné vystupovanie a komunikačné schopnosti, obchodnícke schopnosti výhodou

Naša realitná kancelária Koval & partners reality s.r.o je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária, ktorá je vedená ľudmi, ktorí majú v oblasti realitných a finančných služieb dlhoročné skúsenosti.
ID: 3998421  Megjelentetés dátuma: 10.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac