Prevádzkový manažér - podpora JLR

KOSIT WEST s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Organizácia pracovníkov odpadového hospodárstva
-Vedenie pracovníkov odpadového hospodárstva a riadenie ich zmenností
-Vyhodnocovanie výkonov zamestnancov a ich motivácia
-Nahlasovanie vývozov a komunikácia s oddelením dispečingu
-Komunikácia s vodičmi pri vývoze odpadov
-Komunikácia s koncovými zariadeniami pred dovozom odpadov
-Spracovávanie SLNO, vážnych lístkov a evidencie odpadov
-Kontrola a spracovávanie dokumentácie k fakturácii
-Aktívna komunikácia a plnenie požiadaviek zo strany zákazníka
-Plnenie príkazov priameho nadriadeného
-Dodržiava a plní požiadavky a nariadenia integrovaného systému manažérstva
-Kontrola pri výkone zamestnancov a čistota ich pracoviska
-Pravidelné kontrolné audity priestorov určených pre manipuláciu s odpadmi
-Pravidelné porady so zákazníkom, za účelom kontroly, vyhodnocovania, plánovania vykonávaných aktivít
-Kontrola a vedenie evidencie pridelených OPP a hyg. balíkov zamestnancov, kontrola skladových zásob
-Výpomoc a spolupráca s personálnym oddelením pri výbere nových zamestnancov

notebook, telefón, služobné vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-asertivita
-zodpovednosť
-komunikatívnosť
-mať v sebe istú dávku autority a dokázať motivovať a viesť ľudí
-organizačné schopnosti
-odolnosť voči stresu
-schopnosť riešiť operatívne vzniknuté situácie
-vysoké pracovné nasadenie

KOSIT WEST s.r.o. ako dcérska spoločnosť KOSIT a.s. vznikla 7.9.2016. Spoločnosť začala pôsobiť v Nitrianskom regióne s potenciálom pokrytia blízkych regiónov. Poskytuje služby komplexného odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti a realizáciu odpadového hospodárstva počas výstavby pre investorov v Nitrianskom kraji a jeho okolí.
Spoločnosť je v procese budovania prevádzky obslužných činností pre zákazníkov v tomto regióne. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť sa sústreďuje hlavne na uprednostnenie zhodnotenia odpadov pred ich skládkovaním vzhľadom na hierarchiu odpadov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4035065  Megjelentetés dátuma: 22.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac