Vedúci prevádzky

KOSIT WEST s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac1300 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizácia pracovného času pracovníkov odpadového hospodárstva (OH)
- Kontrola úrovne triedenia odpadov pracovníkmi OH, stanovenie cieľov triedenia, motivácia pracovníkov OH
- Plánovanie práce vodičov nákladných nákladných vozidiel, trás, opráv, servisov
- Zodpovednosť za technické vybavenie na prevádzkach
- Kontrola STAS, spracovávanie evidencie, kontrola vážnych lístkov, dochádzky, spotreby PHM
- Prijímanie opatrení na optimalizáciu spotreby PHM
- kontrola výkonu vodičov podľa GPS, optimalizácia trás vozidiel
- Príprava podkladov pre fakturáciu
- Komunikácia s koncovými zariadeniami
- Pomocné práce a zabezpečovanie plynulého chodu existujúcich a nových zákaziek
- Dodržiavanie predpisov BOZP a ochrany pred požiarmi a ďalších súvisiacich právnych predpisov
- Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného

Ak Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

KOSIT WEST s.r.o. ako dcérska spoločnosť KOSIT a.s. vznikla 7.9.2016. Spoločnosť začala pôsobiť v Nitrianskom regióne s potenciálom pokrytia blízkych regiónov. Poskytuje služby komplexného odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti a realizáciu odpadového hospodárstva počas výstavby pre investorov v Nitrianskom kraji a jeho okolí.
Spoločnosť je v procese budovania prevádzky obslužných činností pre zákazníkov v tomto regióne. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť sa sústreďuje hlavne na uprednostnenie zhodnotenia odpadov pred ich skládkovaním vzhľadom na hierarchiu odpadov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3669013  Megjelentetés dátuma: 16.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 EUR/mesiac1300 € + odmeny