Právnik

Košický samosprávny kraj

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacod 1 000,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastupovanie zamestnávateľa v konaní pred súdmi, tvorba a pripomienkovanie zmlúv, vypracovávanie právnych stanovísk a analýz.

Košický samosprávny kraj, Námestie Maratónu mieru 1, 042 66 Košice, oznamuje, že disponuje voľným pracovným miestom (zastupovanie počas MD) na pracovnú pozíciu právnik na Právnom a personálnom oddelení.
Požadované kvalifikačné a odborné predpoklady:
• vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo,
• prax v právnej oblasti najmenej 3 roky,
• právna prax v oblasti verejnej správy výhodou,
• ovládanie kancelárskeho balíka MS Office, internet.
Iné kritéria a požiadavky:
• presnosť,
• zodpovednosť,
• samostatnosť,
• odolnosť voči stresu,
• flexibilita,
• predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme – bezúhonnosť
Požadované doklady:
• žiadosť
• štruktúrovaný životopis
• kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní
Výška mzdy: od 1 000,- €
Popis pracovného miesta: Zastupovanie zamestnávateľa v konaní pred súdmi, tvorba a pripomienkovanie zmlúv, vypracovávanie právnych stanovísk a analýz.
Osobné údaje uchádzačov budú spracúvané v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.
Uchádzači o túto pracovnú pozíciu nám zašlite svoju žiadosť a ostatné požadované doklady do 24.02.2021 emailom na adresu [email protected] alebo poštou na adresu:
Odbor personálnej práce a odmeňovania
Námestie Maratónu mieru 1
042 66 Košice

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Košický samosprávny kraj vznikol v roku 2002 zriaďovacou listinou zo zákona o samospráve vyšších územných celkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4034432  Megjelentetés dátuma: 16.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac