Vedúci oddelenia protokolu a zahraničných vzťahov

Košický samosprávny kraj

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacod 1.200,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie, koordinovanie a usmerňovanie činností v oblasti medzinárodných vzťahov

Košický samosprávny kraj, Námestie Maratónu mieru 1, 042 66 Košice oznamuje, že disponuje voľným pracovným miestom: vedúci oddelenia protokolu a zahraničných vzťahov

Požadované kvalifikačné a odborné predpoklady:

• vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa – medzinárodné vzťahy,
• skúsenosti s riadením, koordinovaním a usmerňovaním činností v oblasti medzinárodných vzťahov,
• skúsenosti s riadením kolektívu,
• anglický jazyk na komunikačnej úrovni,
• ďalší cudzí jazyk na komunikačnej úrovni,
• znalosť protokolu a spoločenskej etikety,
• ovládanie práce s PC – Microsoft Office.

Iné kritéria a požiadavky:

• predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme – bezúhonnosť,
• schopnosť pracovať v tíme,
• organizačné schopnosti,
• samostatnosť,
• komunikatívnosť,
• schopnosť zvládať záťažové situácie,
• flexibilita.

Požadované doklady:

• žiadosť,
• profesijný štruktúrovaný životopis,
• kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní.

Výška mzdy: od 1 200,- €

Osobné údaje uchádzačov budú spracúvané v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.

Uchádzači o túto pracovnú pozíciu nám zašlite svoju žiadosť a ostatné požadované doklady emailom na adresu: [email protected]
do 27.03.2020 alebo poštou na adresu:

Právne a personálne oddelenie
Námestie Maratónu mieru 1
042 66 Košice

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medzinárodné vzťahy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Košický samosprávny kraj vznikol v roku 2002 zriaďovacou listinou zo zákona o samospráve vyšších územných celkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3891362  Megjelentetés dátuma: 12.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac