Prevádzkový elektrikár

Košická energetická spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacnadčasový príplatok, príplatok za sobotu, nedeľu, nočnú, príspevok na stravu, koncoročné odmeny (13. plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzkový elektrikár v elektrárni na biomasu
• stará sa o spoľahlivý a bezpečný chod zariadení elektrárne
• kontroluje a obsluhuje elektrické zariadenia v elektrárni
• samostatne vykonáva nutné zásahy na elektrických zariadeniach
• podieľa sa na opravách a údržby strojného zariadenia
• obsluhuje nakladací stroj

Stabilné zamestnanie v regióne. Zaučenie skúsenými kolegami a neustále rozširovanie odborných zručností. Individuálny kariérny rast podľa Vašich schopností. Nástupný plat 1100 € brutto pri plnom úväzku, ktorý sa po skúšobnej dobe prehodnocuje. Samozrejmosťou sú príplatky na stravu, za nadčas, nočné zmeny, odpracované soboty, nedele a sviatky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s PC - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• odbornú spôsobilosť v zmysle Vyhlášky 508/2009 § 22 alebo § 23
• zdravotná spôsobilosť na prácu vo výškach a prácu v noci
• manuálna zručnosť

Výroba elektriny a tepla z obnoviteľných zdrojov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3973733  Megjelentetés dátuma: 4.12.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac