Marketingový manažér

KOŠICE: DNES PUBLISHING, družstvo

Miesto práce
Hviezdoslavova 6, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou 1000€ v závislosti od kvality uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a správa mediálnych a marketingových kampaní pre klientov
- tvorba a správa obchodných a marketingových produktov mediálneho domu
- kreatíva reklamných vizuálov, spotov a reklamných textov
- príprava, spracovanie, úpravy a produkcia marketingových podkladov
- účasť na predajnom procese mediálnych kampaní
- implementácia mediálnej a komunikačnej stratégie spoločnosti
- komunikácia s dodávateľmi a klientmi
- sledovanie trendov, marketingové analýzy a participácia na implementácii výsledkov

- služobný mobil, PC
- príjemné pracovné prostredie
- komplexné office zázemie štandardu A+
- automobil na služobné účely

Svoje životopisy v slovenskom jazyku nám prosím zasielajte na email [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing/ Médiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborné prezentačné, komunikačné a organizačné zručnosti
- flexibilita, kreativita, zodpovednosť, samostatnosť
- analytické myslenie, zmysel pre detail

Sme najväčší regionálny mediálny dom na na Slovensku. Jeho súčasťou je týždenník – KOŠICE:DNES, lokálna televízia KOŠICE:DNES,
multimediálny portál www.KOSICEDNES.sk a sociálne siete KOŠICE:DNES, v spolupráci s regionálnym Rádiom KISS.
Poslaním mediálneho domu KOŠICE:DNES je poskytovať Košičanom komplexné aktuálne a kvalitné informácie atraktívnou a modernou
formou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2357183  Megjelentetés dátuma: 7.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou 1000€ v závislosti od kvality uchádzača