Technik - Projektant

KORP spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 2 200 EUR/mesiacMzda je zložená zo základnej fixnej časti a nárokovateľných odmien za vykonanú prácu a dosiahnuté výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vytváranie realizačnej výrobnej dokumentácie a výkresov pre realizáciu zákazkovej aj bežnej výroby, posúdenie a návrh technických riešení vrátane vyhľadávania nových riešení a materiálov pre výrobu, tvorba výkazov materiálov a prvkov, podieľanie sa na plánovaní výroby a výrobných zdrojov, vytváranie modelov a vizualizácii, spolupráca na vývoji nových produktov, vytváranie výrobných postupov, komunikácia s partnermi a zákazníkmi v technických otázkach,
poznámka: práca je rozdelená na prácu v kancelárii a prácu v teréne.

podľa dohody možnosť práce 1 deň v týždni z domu, podpora odborného rastu, spravodlivé odmeňovanie

Prosíme o reakciu iba tých uchádzačov ktorý spĺňajú uvedené podmienky. Ozveme sa iba vybraným uchádzačom, ktorý budú následne pozvaný na pohovor. Pohovor bude pozostávať z dvoch častí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, navrhovanie stavebných konštrukcii

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Vizualizačný software - Základy
Tvorba výkresovej dokumentácie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

navrhovanie, realizácia ľahkých stavebných konštrukcii

Počet rokov praxe

2

Technické a kritické myslenie, Schopnosť osvojiť si nové zručnosti a postupy, Flexibilita, Tímová práca, Spoľahlivosť, Samostatnosť pri riešení problémov, Komunikačné zručnosti, Pozitívny prístup k riešeniu problémov, Všeobecná znalosť stavebných a remeselných technológii ako aj výrobných postupov, Všeobecná znalosť súvisiacej legislatívy

KORP spol. s r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť pôsobiaca v stavebnom priemysle už viac ako 15 rokov. Do roku 2023 sme zrealizovali už stovky zákaziek v oblasti výroby a montáže odvetraných fasád, drevených konštrukcii, drobných stavieb, dizajnových obkladov, bezrámových zasklení a požiarnych uzáverov. Zameriavame sa na riešenia na kľúč pri využívaní nových moderných materiálov a technologických postupov. Máme ambíciu zlepšovať sa a stať sa značkou na trhu v oblastiach v ktorých pôsobíme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4004999  Megjelentetés dátuma: 2.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac