Manažér nákupu

KORO, s.r.o.

Miesto práce
Chrenovisko Playground, Pokoradzká, Rimavská Sobota
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 € + podiel na zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objednávanie surovín, materiálov a služieb pre výrobný závod, evidencia príjmu a výdaja materiálu, komunikácia a udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov s dodávateľmi, mesačná inventarizácia skladových zásob, organizovanie a kontrola práce skladníka a pod.

Práca v prosperujúcej firme, motivačné mzdové ohodnotenie, služobný telefón, v prípade potreby služobný byt, možnosť výrazného kariérneho a profesionálneho rastu, práca v mladom kolektíve, nákup potravín vo výhodných zamestnaneckých cenách a pod.

V prípade záujmu prosíme zašlite Váš životopis na e-mailovú adresu : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, precíznosť, zodpovedný prístup k práci, organizačné schopnosti,

Chceš zaujímavú prácu, v ktorej sa určite nebudeš nudiť ?
Bavilo by Ťa pracovať pre spoločnosť, ktorá chce naučiť ľudí zdravšie žiť a preto vyrába kvalitné a zdravé potraviny ?
Ak áno, potom hľadáme práve Teba ! KORO, s.r.o. z dôvodu rastu a rozširovania svojho pôsobenia na trhu hľadá do svojho tímu posilu - šikovných a zodpovedných ľudí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2250762  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 € + podiel na zisku