Front-end developer

Korner Analytics, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 800 - 3 000 EUR/mesiacmzda od 1800 EUR btto, v závislosti na kontrakte.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme front-end developera. Presah do iných technológií je vítaný a sme pripravený ho aj finančne ohodnotiť. Základ ktorý požadujeme je:
React, Angular,
JavaScript, HTML, css
GIT
Výhodou je ak máš skúsenosti aj s:
Python (numpy, pandas)
PHP

Práca na zaujímavom projekte
Flexibilný pracovný čas
Účasť na zahraničných konferenciách zameraných na technológie a trendy v programovaní
Príspevok na cestovanie
Možnosť home office
Priestor pre osobný rast a možnosť naučiť sa aj rôzne iné technológie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Korner Analytics je startup, ktorý vyvíja svoje vlastné BI riešenie so zameraním sa na retail. V tejto oblasti tiež poskytuje consulting a implementáciu nástrojov tretích strán.
U našich klientov sa snažíme presadzovať dôraz na prácu s dátami a v rámci implementácie data governance sa vždy snažíme navrhnúť udržateľný ekosystém, ktorý umožní držať dátovú kvalitu vždy v dobrej kondícií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3734255  Megjelentetés dátuma: 7.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800 - 3 000 EUR/mesiacmzda od 1800 EUR btto, v závislosti na kontrakte.