Účtovník

Kornélia Dimičová PEKÁREŇ NELA

Miesto práce
Vinohrady 9727/3D, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatné odborné vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva,spracovanie a odosielanie výkazov Intrastat-u,spracovanie a odosielania výkazov na Daňový úrad, kontrolný výkaz DPH,daňové priznanie DPH , rozčlenenie analytiky v jednoduchom účtovníctve, spracovanie mesačných podkladov HV , spracovanie a vyhodnotenie tabuliek efektívnosti výrobných nákladov na ekonomický dopad firmy,komunikácia so štátnou správou,spracovanie odpisových tabuliek,spracovanie bankových výpisov, úhrada a elektronické odvysielanie platieb

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

účtovník-profesionál

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Expert
Microsoft Word - Expert

Počet rokov praxe

6

profesionálne ovládanie PC , znalosti práce v programe MRP - expert, samostatnosť, odbornosť, presnosť

výroba pekárenských výrobkov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2133516  Megjelentetés dátuma: 3.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou