Junior content a e-commerce manager - rumunský jazyk

Korcule.com s.r.o.

Miesto práce
Černyševského 24, Petržalka
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5EUR / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho špecializovaného korčuliarskeho obchodu hľadáme rumunsky hovoriaceho kolegu / kolegyňu, ktorý nám pomôže s chodom a rozvojom rumunskej časti nášho e-shopu.

Tvoja práca bude pozostávať z:

- prekladov produktových popiskov do rumunského jazyka
- pomoci s rumunským zákazníckym servisom
- pomoci so správou sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Youtube)
- organizačných prác týkajúcich sa RO e-shopu
- nahadzovania nových produktov na stránku

- flexibilný pracovný čas
- zľavy na predávaný sortiment

K priloženému životopisu nám taktiež nezabudni napísať pár viet o sebe.

My sa ti čo najskôr ozveme a pozveme ťa na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná pozícia je vďaka flexibilnému pracovnému času vhodná aj pre študenta / študentku. Je ale treba odrobiť aspoň 20 hodín za týždeň.
Nie je nutné hovoriť dokonale po slovensky, avšak môže to byť výhoda ak nám budeš pomáhať so slovenskými zadaniami.

Taktiež nemusíš byť skúsený korčuliar, všetko ťa naučíme :)

Spoločnosť Korcule.com s.r.o. bola založená pred viac ako 10 rokmi ako korčuliarsky e-shop a predajňa. Postupne sa náš sortiment rozširoval aj o ďalšie akčné športy a v ponuke máme dnes aj dvojradové korčule, skateboardy, freestyle kolobežky a iné. Okrem Slovenska expedujeme balíky aj do Českej Republiky, Maďarska a Rumunska. Práve teraz sa nachádzame vo vzrušujúcom období, keď pripravujeme prechod na nové e-shopové riešenie a veríme, že nám pomôže posunúť sa vpred.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3496167  Megjelentetés dátuma: 19.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5EUR / hod