E-Commerce špecialista - maďarský alebo rumunský jazyk

Korcule.com s.r.o.

Miesto práce
Černyševského 24, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš e-shop a korčuliarsku predajňu hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý pomôže zastrešiť naše e-commerce aktivity a bude taktiež nápomocný s rozvojom bratislavskej predajne.

Obsah práce:
- postupné zastrešenie zákazníckeho servisu v maďarskom alebo rumunskom a slovenskom jazyku. E-mailová a telefonická komunikácia, proaktívne riešenie zákazníckych požiadaviek
- práca s internetovým obchodom: zaraďovanie nových produktov do ponuky, tvorba slovenských popiskov a ich preklad do maďarského jazyka alebo rumunského jazyka
- manažment objednávok - vystavovanie faktúr a prepravných štítkov, dohliadnutie nad expedíciou objedávok, komunikácia s dodávateľmi, zabezpečenie výmen a spracovávanie vratiek tovaru
- elektronická evidencia skladu- vystavovanie príjemiek na tovar
- pomoc s marketingovými aktivitami obchodu - správa sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Youtube), tvorba obsahu na blog, nadväzovanie externej spolupráce s influencermi v Maďarsku, Rumunsku, Česku a na Slovensku. Postupné samostatné zastrešenie aktivít podľa záujmov a špecializácie
- pomoc na predajni - zaškolíme ťa v sortimente, budeš sa podieľať na obsluhe zákazníkov, poskytovať odborné poradenstvo, pracovať s registračnou pokladňou.

- zamestnanecké zľavy na športové potreby
- pestrá práca
- práca v mladom kolektíve

Pošli nám tvoj životopis a nezabudni nám o sebe napísať pár viet.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

maloobchod

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Rumunský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tvojou úlohou bude zastrešiť zákaznícky servis a po zaškolení budeš mať taktiež zodpovednosť za chod zahraničného e-shopu. Popritom sa budeš spolupodieľať na chode predajne. Potrebujeme, aby si bol samostatný, dokázal riešiť obratne problémy a ochotný učiť sa.

Sme špecializovaná predajňa a zakladáme si na odbornom poradenstve a skvelej znalosti našich produktov. Byť korčuliarom ale nie je podmienka. Všetko sa dá naučiť, len treba chcieť.

Vyžadujeme 100% znalosť slovenského a maďarského alebo rumunského jazyka

Spoločnosť Korcule.com s.r.o. bola založená pred viac ako 10 rokmi ako korčuliarsky e-shop a predajňa. Postupne sa náš sortiment rozširoval aj o ďalšie akčné športy a v ponuke máme dnes aj dvojradové korčule, skateboardy, freestyle kolobežky a iné. Okrem Slovenska expedujeme balíky aj do Českej Republiky, Maďarska a Rumunska. Práve teraz sa nachádzame vo vzrušujúcom období, keď pripravujeme prechod na nové e-shopové riešenie a veríme, že nám pomôže posunúť sa vpred.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3308708  Megjelentetés dátuma: 12.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou