Advokátsky koncipient

KORABOVA & LOVICH s.r.o.

Záborského 42, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a pripomienkovanie zmlúv, právnych stanovísk, súdnych podaní a žalôb vo všetkých odvetviach práva
- zastupovanie klientov pred súdmi, orgánmi štátnej správy a orgánmi činnými v trestnom konaní
- samostatná komunikácia so súdmi, orgánmi štátnej správy a orgánmi činnými v trestnom konaní
- komunikácia a starostlivosť o klientov a osobné poskytovanie právneho poradenstva klientom
- zastupovanie klientov na obchodných rokovaniach, rokovaniach s protistranou a osobná účasť na rokovaniach s klientmi

- rozmanitá a odborne náročná práca pre slovenskú a zahraničnú klientelu s možnosťou odborného rastu, dlhodobej spolupráce a kariérneho postupu
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného napredovania pod vedením advokátov
- príjemné pracovné prostredie v malom kolektíve s osobným prístup vo vzťahu k zamestnancom
- možnosť účasti na seminároch a školeniach

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala a máte záujem o pracovnú pozíciu advokátskeho koncipienta v našej Advokátskej kancelárii, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: [email protected]

Životopisy v inom ako slovenskom jazyku a motivačné listy prosím nezasielajte.

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a títo budú následne pozvaní na osobný pohovor.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom ich spracovania pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov s nasledovným znením:

"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Advokátska kancelária KORABOVA & LOVICH so sídlom v Bratislave hľadá do svojho kolektívu advokátskeho koncipienta so záujmom o uplatnenie sa v oblasti advokácie a to vo všetkých právnych odvetviach verejného a súkromného práva.

Ďalšie požiadavky sú:

- záujem o prácu a uplatnenie sa v oblasti advokácie, s čím je nevyhnutne spojená potreba ďalšieho štúdia a rozširovania odborných znalostí
- schopnosť samostatnej práce, pričom advokátsky koncipient bude pracovať na odborne náročných a rozmanitých zadaniach
- proklientský prístup a schopnosť samostatnej komunikácie s klientmi
- lojalita, diskrétnosť, vysoké pracovné nasadenie, kreativita, flexibilita

Nakoľko obsadzovaná pozícia je vhodná aj pre absolventa právnickej fakulty, v prípade záujmu môžu na pracovnú ponuku reagovať aj súčasní študenti právnických fakúlt, ktorých v nasledujúcich mesiacoch čakajú štátne skúšky a ktorí majú záujem sa ihneď po úspešnom ukončení vysokoškolského štúdia zamestnať a pôsobiť v oblasti advokácie.

Prax počas štúdia na pozícii právneho asistenta v advokátskej kancelárii (príp. v exekútorskom úrade a pod.) je veľkou výhodou.

Aktívna znalosť jedného z cudzích jazykov na komunikačnej úrovni je podmienkou. Znalosť právnej terminológie je výhodou.

Advokátska kancelária KORABOVA & LOVICH so sídlom v Bratislave poskytuje právne služby v širokom spektre platného práva na území Slovenskej republiky a to ako fyzickým, tak aj právnickým osobám, pričom na trhu pôsobíme viac ako 14 rokov. Zárukou aktívneho a flexibilného prístupu k rôznorodému spektru potrieb a záujmov našich klientov je mladý kolektív právnikov s osobným a individuálnym prístupom vo vzťahu ku každému z klientov.

Vysoké pracovné nasadenie, zodpovedný a osobný prístup ku klientom a priateľská atmosféra, spojená s vysokou odbornou úrovňou sú našim profesionálnym štandardom. Služby našej kancelárie využíva nie len slovenská, ale aj zahraničná klientela, ktorej poskytujeme služby predovšetkým v nemeckom a anglickom jazyku.

Za účelom poskytnutia čo možno najkomplexnejších služieb spolupracuje naša advokátska kancelária s notárskymi a exekútorskými úradmi, daňovými poradcami, prekladateľmi a tlmočníkmi, ako aj znalcami z rôznych odvetví a odborov. Pre slovenských klientov zabezpečuje naša Advokátska kancelária právne služby a zastupovanie na území iných štátov Európskej únie a to prostredníctvom spolupracujúcich advokátskych kancelárií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3076356  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou