Upratovačka vo výrobnej prevádzke / Operátor výroby

KOPPERT, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
703 - 935 EUR/mesiacMzda 935 Eur je nástupná mzda vrátane mesačnej odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme stabilná medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov. Využívame riešenia pochádzajúce z prírody a prinášame produkty pre zdravšie, bezpečnejšie a produktívnejšie poľnohospodárstvo.
Do nášho tímu hľadáme novú kolegyňu, alebo kolegu, ktorý bude mať starosti spolu s ďalšími kolegami upratovanie výrobných priestorov, kantíny a kancelárií. Títo zamestnanci pracujú v dvoch zmenách a sú zaradení striedavo aj do výrobnej prevádzky.

Ponúkame prácu v dvojzmennej prevádzke so zavedeným kontom pracovného času, v príjemnom čistom pracovnom prostredí s možnosťou profesijného a mzdového rastu.

Ak Vás naša ponuka zaujala a chcete pracovať v perspektívnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, pošlite nám životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadne osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Internet - Základy

Hľadáme flexibilných ľudí s chuťou pracovať v tíme a učiť sa nové veci.

Sme výrobná spoločnosť zaoberajúca sa chovom opeľovačov. Sme členom skupiny Koppert, lídra v oblasti biologickej ochrany porastov a opeľovania. Viac informácií nájdete na www.koppert.com
Pozrite si krátke video z našej výroby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4072154  Megjelentetés dátuma: 5.5.2021  Alapbér (bruttó): 703 EUR/mesiac