Asistent chovu čmeliakov

KOPPERT, s.r.o.

Miesto práce
Komárňanská cesta 13, Nové Zámky-Dolná kapsa
Termín nástupu
01/2020
Mzdové podmienky (brutto)
675 - 898 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Ti nevadí práca so živým hmyzom a nebojíš sa vyskúšať niečo nové, tak máme prácu pre Teba. Pri tejto práci sa budeš starať o zverené hniezda čmeliakov v počte desiatok kusov. Starostlivosť zahŕňa dopĺňanie krmiva, napájanie náhradou nektára a čistenie. Ak sa tieto úkony pre Teba stanú rutinou, začneš pracovať s čmeľmi jednotlivo. Výsledkom našej práce sú nové kolónie rodín. Krátku ukážku si môžeš pozrieť na tomto videu: https://youtu.be/oLucqyqg6L8
Viac informácií Ti poskytneme na osobnom stretnutí.

Získaš možnosť pracovať v stabilnej, modernej prevádzke, v príjemnom kolektíve s možnosťou kariérneho rastu. Po zaučení možnosť platu 966 - 1039 Eur.
Práca je v dvojzmennej prevádzke s pracovným časom 6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00 .

Ak Ťa naša ponuka zaujala tak neváhaj a pošli nám svoj životopis. Vybraných uchádzačov budeme priebežne kontaktovať a dohodneme si s nimi osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

chuť pracovať s čmeliakmi
samostatnosť
precíznosť
základy práce s PC

Sme výrobná spoločnosť zaoberajúca sa chovom opeľovačov. Sme členom skupiny Koppert, lídra v oblasti biologickej ochrany porastov a opeľovania. Viac informácií nájdete na www.koppert.com
Pozrite si krátke video z našej výroby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3986661  Megjelentetés dátuma: 28.12.2020  Alapbér (bruttó): 675 EUR/mesiac