Referent správy technologických zariadení

KOOR, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
november 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac1 050 Eur a motivačné ohodnotenie 1 x ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha informačného systému pre plánovanie revízií a odborných prehliadok energetických zariadení (plyn, tlak, elektro)
- riadenie termínov revízií a odborných prehliadok
- riadenie odstraňovania zistených nedostatkov pri revíziách a odborných prehliadkach
- plánovanie preventívnej údržby zariadení prostredníctvom informačného systému
- podpora a iniciatívne riešenie vzniknutých problémov so zainteresovanými pracovníkmi spoločnosti
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- sledovanie zmien legislatívy pre vyhradené technické zariadenia a ich zapracovanie do informačného systému

- stabilná a perspektívna pracovná pozícia v modernej spoločnosti
- možnosť vzdelávania a odborného rastu
- sociálne benefity

Prijmeme pracovníčku/pracovníka do trvalého pracovného pomeru. Stručne budeme odpovedať všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním technického smeru (strojárstvo, elektrotechnika, technické zariadenia budov a pod. )

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Nakoľko uvedená pracovná pozícia vyžaduje hlavne trpezlivosť a systematický prístup k práci, je potrebné aby uchádzač mal takéto predpoklady.
Ďalej je vítaná schopnosť čítať projektovú a technickú dokumentáciu. Mať organizačné schopnosti a komunikatívnosť.
Vyžaduje sa spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita.

Spoločnosť zabezpečuje výstavbu, správu a prevádzku energetických zariadení na území celého Slovenska

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3760342  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 050 EUR/mesiac1 050 Eur a motivačné ohodnotenie 1 x ročne