Špecialista oddelenia kontroly

Miesto práce
Štefanovičova 4, Bratislava
1 200 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie, zber a analyzovanie podozrivých transakcií a skutočností v činnostiach poisťovne zamerané na odhaľovanie podvodov (napr. pri likvidácii poistných udalostí).
Preverovanie a vyšetrovanie indikovaných podozrivých skutočností a transakcií.
Zdokumentovanie a zabezpečenie evidencie k preverovaným podozreniam a podvodom.
Účasť na projektoch zameraných na prevenciu a proaktívnu detekciu podvodov v poisťovni .
Navrhovanie odporúčaní a opatrení na odstránenie zistených nedostatkov v konkrétnych prípadoch a monitoring ich plnenia.
Komunikácia, spolupráca a zastupovanie spoločnosti v konaní pred orgánmi činnými v trestnom konaní a súdmi v rozsahu poskytnutého splnomocnenia.

Zaujímavá práca vo finančne silnej poisťovacej spoločnosti
Stabilné zamestnanie
Príjemné pracovné prostredie
Pružný pracovný čas
Zamestnanecké benefity - plne hradené stravné lístky, príspevok do III. piliera, variabilné odmeny, odmeny pri pracovnom jubileu, teambuildingy, zľavy na produkty (vlastné aj partnerských spoločností)

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.koop.sk/o-nas/kariera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax v poisťovníctve na podobnej pracovnej pozícii, resp. likvidácii poistných udalostí z poistenia majetku min. 2 roky
Znalosť procesov a produktov v poisťovníctve
Bezúhonnosť
Silné analytické zručnosti, zmysel pre detail
Výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
Schopnosť pracovať samostatne a zároveň byť tímový hráč
Schopnosť efektívne plánovať, organizovať a riadiť činnosti spojené s vyhľadávaním a šetrením podozrivých prípadov
Schopnosť efektívne vyhodnotiť zistené podozrivé skutočnosti, určovať a zrealizovať ďalšie kroky potrebné pre ich došetrenie
Znalosť angličtiny alebo nemčiny výhodou

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Referát pre recruitment
E-mail: poslať životopis
ID: 4151674  Megjelentetés dátuma: 2.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac