Koordinátor/tréner predaja bankopoistenia - región Bratislava

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac+ motivačné štvrťročné výkonové odmeny a ročná odmena (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou misiou Koordinátora predaja bankopoistenia je na vysoko profesionálnej úrovni udržiavať produktívny vzťah s pracovníkmi obchodných miest banky.

Z pohľadu bežného pracovného dňa to znamená najmä:
• aktívnu komunikáciu s poradcami banky ako aj všetkými úrovňami riadenia v rámci predajnej siete regiónu Bratislava a budovanie dobrých obchodných vzťahov,
• realizáciu lektorskej a školiteľskej činnosti v regióne Bratislava,
• koordináciu a plánovanie predaja bankopoistenia v zverenom regióne,
• spoluzodpovednosť za plnenie plánu v regióne v predaji životného a neživotného poistenia,
• poskytovanie podpory predaja bankopoistenia na obchodných miestach banky,
• spoluprácu pri akvizíciách na pobočkách banky a pri konzultáciách,
• analýzu a výbery cieľových skupín,
• riešenie operatívnej podpory pri servise v regióne.

(Práca je spojená s aktívnym pôsobením vo viacerých pobočkách na území Bratislavy)

Zaujímavá práca vo finančne silnej poisťovacej spoločnosti
Stabilné zamestnanie
Príjemné pracovné prostredie
Pružný pracovný čas
Zamestnanecké benefity - plne hradené stravné lístky, príspevok do III. piliera, variabilné odmeny, odmeny pri pracovnom jubileu, teambuildingy, zľavy na produkty (vlastné aj partnerských spoločností)
Služobný automobil aj na súkromné účely

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.koop.sk/o-nas/kariera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo, bankopistenie, bankovníctvo, financie, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• vysokoškolské vzdelanie (prax 2 roky), alebo stredoškolské vzdelanie (prax 3 roky),
• platné osvedčenie o absolvovaní osobitného finančného vzdelávania – stredný stupeň odbornej spôsobilosti v sektore poistenie alebo zaistenie – VÝHODOU,
• skúsenosti s koučingom, vzdelávaním a motiváciou tímu,
• reprezentatívne vystupovanie, komunikačné a organizačné schopnosti,
• prezentačné schopnosti,
• orientácia na dosahovanie cieľov,
• prax v poisťovníctve VÝHODOU,
• analytické a logické myslenie,
• aktívny prístup k práci,
• práca NIE JE VHODNÁ pre absolventa

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Referát pre recruitment
E-mail: poslať životopis
ID: 3601162  Megjelentetés dátuma: 29.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac